Главная страница » Оформлення бутіків

Оформлення бутіків

Оформлення бутиків

На що варто звертати Вашу увагу в оформленні інтер’єру магазину? Вітрина і інтер’єр – це ті дві основи, на якому базується успіх або не успіх в привертанні уваги покупців. Саме до інтер’єру потрібно віднестися максимально уважно і серйозно. У питанні оформлення бутиків в першу чергу потрібно продумати сценарій поведінки Ваших покупців і продавців. Необхідно все так розпланувати, щоб було зручно усім. Дуже важливі широкі проходи, особливо з крихким товаром, що б’ється. У дорогих магазинах більше вільного простору, менше товару.

Також слід врахувати, бутик знаходиться в торговому центрі або це магазин, що окремо стоїть. У торгових центрах є певні, чіткі вимоги до оформлення вітрин.

Etor Бутик оформление

Зазвичай не можна міняти підлогу і стелю. Залишаються стіни. Ми рекомендуємо використати на стіни зносостійкі матеріали.

Замовте Оформлення бутіків прямо зараз
    Etor Бутик оформление

    Стельове світло варто доповнити оригінальними світильниками, які створять унікальну атмосферу. У випадку з оформленням бутиків одягу, слід врахувати примірювальні, в яких необхідно так організувати освітлення, щоб людина бачила себе привабливим. Наші дизайнери можуть запропонувати Вам оформлення бутиків з урахуванням Вашої аудиторії, напряму, цілей і вимог. Для замовлення дизайну магазину, Ви можете, заповнивши форму зворотного зв’язку нижче, або зв’язавшись з нами по контактах, вказаних нижче.

    Ви хочете, щоб ми зробили дизайн-проект для Вашого офісу? Замовте зворотний дзвінок або подзвоніть нам по телефонах, вказаних нижче.