Главная страница » Фрезерування, гравірувальні роботи

Фрезерування, гравірувальні роботи

Наша компанія вже багато років займає лідируючі місця на ринку рекламних послуг. Виготовляючи бирки, номерки, таблички ми використовуємо найякісніше та найсучасніше обладнання для фрезерування. З його допомогою стало можливим виконання найскладніших та найоригінальніших робіт, але при цьому, за доступною ціною. Також ми займаємося лазерним гравіюванням по дереву, оргсклу, пластику, композиту, при виготовленні офісних табличок, номерків, бирок та різної сувенірної продукції (можливе навіть гравіювання на запальничках).

Технологія, що використовується при виготовленні стандартних табличок

Ми здійснюємо лазерне різання, фрезерно-гравірувальні роботи, з використанням різних матеріалів. Наприклад, пластикові вироби після обробки можуть використовуватися в будь-яких умовах, а завдяки малій вазі, їх монтаж здійснюється звичайною двосторонньою клейкою стрічкою, без створення зайвих отворів. В основі таблички лежить двошаровий лист пластику-композиту, поверхня його металізована, має золотий або срібний відтінок, з матовою або глянсовою фактурою. Для отримання прорізаних символів на виробі гравіювальна машина знімає металізований шар, отримуючи рельєфне зображення чорного кольору. Даний спосіб нанесення дуже стійкий до зовнішніх впливів, на відміну від друкованого. При цьому ціни на гравіювання в Одесі досить низькі, при високій якості роботи. Основою під вироби, що гравіюють, є композитні пластини пластикового типу. Вироби після обробки максимально схожі на металеві з довговічним гравіюванням.

Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору рекламного рішення
  Фрезерування та гравіювання ЧПУ
  Внутренняя табличка золото

  Ми пропонуємо такі послуги:

  1. Будівництво викрійки та фігурне різання за листовими матеріалами
   Фрезерування дерев’яного масиву, алюмінієвих панелей з композиту, пластику ПВХ, оргскла, полікарбонату, ДСП, фанери, алюмінію та інших матеріалів.
  2. Технологічне гравіювання за листовими матеріалами
   Здійснюється фрезерування на деяку глибину листа під загин кута або по радіусу, також гравіруються технологічні пази, що використовуються при збиранні профільних конструкцій, що застосовуються у зовнішній рекламі.
  3. Гравіювання по оргсклу зі створенням малюнка для забезпечення підсвічування з торцевої сторони.
  4. Гравіруємо бирки та таблички, отримуючи зображення за допомогою двошарового пластику та схожих матеріалів. Гравер знімає верхній шар матеріалу, у своїй видно нижній шар, який утворює необхідну інформацію.
  5. Фігурне фрезерування по оргсклу завтовшки до 25 мм.
  6. Гравіювання по дереву з нанесенням малюнка для виробництва меблів.
  7. Прорізання візерунків та символів будь-якої складності на листових матеріалах.
  8. Виготовляємо таблички, номери та покажчики.
  9. Виготовляємо заготовки для об’ємних букв