Дахові установки

Дахові рекламні вивіски

Дахова рекламна вивіска – це особливий вид рекламної конструкції, яка розташовується на даху будівель та споруд. До таких установок існують спеціальні вимоги, вони характеризуються підвищеною надійністю матеріалів та конструкції. інтер’єру та зовнішньої реклами.

Виготовлення дахових установок в Одесі-технічно складний процес.

o

Кришна установка – це найскладніша технічна конструкція. При проектуванні обов’язково робляться розрахунки на міцність з огляду на різні види навантажень (сніг, дощ, вітер). Важливі всі деталі, оскільки від цих розрахунків цілком залежить, який ефект матиме реклама вашої кампанії. Тому необхідно довіряти виконання дахових установок професійним виробникам.
Як правило, даховий рекламний виріб має великий розмір, і лицьова панель таких вивісок зазвичай виготовляється з банерної або тентової тканини, рідше з оргскла. Для кожного об’ємного елемента виготовляється свій окремий металокаркас, як підсвічування використовується довговічна світлотехніка, світлодіодні модулі та LED лампи. Також дахові конструкції мають джерела зовнішньої підстітки, що реалізуються за допомогою виносних прожекторів.

Дахові рекламні установки-ефектна реклама для будь-якої компанії.

Кожна компанія має свій спосіб просування своєї продукції, але дахові установки мають найбільш очевидний ефект.
Тільки дахові установки добре проглядаються на далеких відстанях, а це дає можливість охопити більшу частину аудиторії.
Дах установка встановлюється, як правило, на дуже високих тертях, тому вона є не тільки «магнітом», але і «маяком», показуючи шлях, а ця функція у великому місті дуже важлива.

o
Замовте Дахові установки прямо зараз
    Основні технології виготовлення корпусів об’ємних букв:

    o

    Більшу частину вартості дахової рекламної конструкції становлять підготовчі та монтажні роботи. Найчастіше такі роботи вимагають кваліфікованих монтажників альпіністів.
    Нашою компанією реалізовано низку проектів в Одесі зі збирання та монтажу дахових рекламних конструкцій. Замовляючи у нас виготовлення дахової рекламної вивіски, ви отримуєте повний комплекс робіт з проектування, виробництва, встановлення та повну гарантію на всі вироби.