Лайтбокси

konsol

Лайтбокс - у перекладі з англійської - світловий короб.

І така назва найбільш ємно відбиває суть цього виробу. Простими словами, лайтбокс – це склеєний пластиковий або композитний короб, всередину якого розміщені світлові елементи. Для пропускання світла у такого короба як мінімум одна зі сторін повинна бути зроблена зі світлорозсіювального матеріалу.
Стандартно, це лицьова панель, і вона буває з оргскла (акрилу), банерної тканини або полікарбонату.
Рекламний короб з об’ємними літерами – ідеальне рішення для зовнішньої реклами.

Рекламний короб з об'ємними літерами - ідеальне рішення для зовнішньої реклами.

Виготовлення лайтбоксів – це особливий процес, який вимагає знань та досвіду. Перед тим, як замовити лайтбокс, уважно визначте яку форму розмір та додаткові характеристики такої зовнішньої реклами Вам необхідно. Якщо Ви бажаєте замовити в Одесі рекламний короб з об’ємними літерами, Ви можете звернутися до нашої компанії.

Ми є рекламною агенцією, яка допоможе виготовити для Вас різні варіанти лайтбоксів за вигідною ціною. У нас Ви можете замовити круглий, трикутний, овальний та класичний прямокутний або квадратний лайтбокс для того, щоб рекламувати свою продукцію компанію або бренд. Дизайн та колірне оформлення такої реклами може бути абсолютно різним.

У нас можна замовити лайтбокс із наступних матеріалів:

kisspng silver metal icon aluminum png pic acecaa

алюмінію

Дешевий та досить міцний матеріал, який підійде для більшості

tEST

Пластика

В асортименті полімерні матеріали для різних завдань

test

Сплаву металів

Для різних частин конструкції за вагою та міцністю

GALLERY B

Інші матеріали

Оргскло, дерево, вініл та інші матеріали на замовлення

Вибір матеріалу також змінюється від того, яку рекламу на виході Ви хотіли б отримати.
Зображення на лайтбоксах найчастіше наноситься за допомогою вінілової плівки. Сам малюнок наноситься на поверхню лайтбокса, як аплікація. Така технологія дозволяє отримати рівну поверхню без пухирців та опуклостей.
Від того, який лайтбокс, купити його можна в нашій компанії, Ви оберете для рекламування свого товару залежатиме і його вартість. Лайтбокс реклама – це актуальний на сьогоднішній день вид зовнішньої реклами будь-якого продукту чи послуги.

Изготовление лайтбоксов в Одессе можно разделить на такие виды:
Односторонние
Двухсторонние (или торцевые)
iika

Світловий короб може бути як правильної геометрічної форми, так і фігурним, що повторює форму логотипу або предмета, за бажанням замовника.

Happy Burger

Як підсвічування застосовуються світлодіодні лампи 600, 1200, 1500 мм. довжиною. Якщо лампи встановити неможливо через розміри, то в такому випадку використовується світлодіодна стрічка, або світлодіодні кластери, що стали дуже популярними.

Нанесення зображення або інформації на лицьову панель виконується такими способами:

 • Плівкою Оракал 641 або 8500 серії (плотерна різання)
 • Полноцветная печать на пленке (широкоформатная печать) Данный способ очень широко распространён, и часто применяется как для обычных, так и для баннерных лайтбоксов. У будь-якому випадку, важливо, щоб друк був гарної якості, бажано 1080 dpi, а краще 1440 dpi. Для захисту від вигоряння використовується ламінація друку.
 • Накладні елементи з оргсклаЗамовте Лайтбокси прямо зараз
  Борти лайтбоксу виконуються з пвх пластику, який після складання обклеюється плівкою оракал. Лайтбокси преміум класу можуть бути виготовлені за складнішою технологією – зі світловим бортом.

  Також борти можуть бути зібрані зі спеціального профілю для виготовлення світлових коробів (так званої системи квадро) – це спеціальний профіль, який прирізається відповідно до бажаного розміру лайтбоксу, і утворює рамку. У використанні такі короби найбільш зносостійкі та погодостійкі.

  Для виготовлення лайтбоксів великого розміру (понад 2 метри) необхідний металевий каркас, який також може бути виготовлений силами РПК Грант. Наша компанія має власний цех по металу, а також досвідчені фахівці з зварювання металоконструкцій.

  Виготовлення вивісок

  Окремо слід розглянути такий вид лайтбоксів, як банерні. У такому виробі лицьова світлорозсіювальна частина виконана з банерної тканини, і підходить для цих цілей лише банер Flex. Тільки даний вид банера має необхідні властивості, щоб якість світлового короба була на висоті. Зазвичай банерні лайтбокси пропонуються замовнику у випадках, коли розмір кінцевого виробу перевищує 3 метри завширшки.

  Лайтбокси розміром до 5000 мм. Виготовляються в цеху та доставляються на об’єкт монтажу для обліку. У разі необхідності виготовлення лайтбоксів великого розміру більше 5000 метрів, насамперед на об’єкті збирається і монтується несучий металокаркас, після чого на нього встановлюється освітлювальне обладнання (як правило, діодні лампи або світлодіодні кластери), а лише потім натягується банерна лицьова тканина.

  Термін служби лицьової панелі, на яку нанесене зображення зазвичай залежить від інтенсивності, сонячних променів, які потрапляють на неї. У середньому для банерного лайтбоксу це 3 роки (потім зображення вигоряє, а банер може пересохнути та порватись)
  Для акрилових лайтбоксів 5 років (також зображення може вигоріти на сонці, а оргскло (акрил) стати крихким)

  Як правильно замовити лайтбокс (світловий короб)

  • Необхідно самостійно або запросивши нашого фахівця визначити місце для встановлення рекламного лайтбоксу (оцінити доступність монтажу, безпеку та надійність місця кріплення)
  • Зняти всі необхідні виміри
  • Зробити фотографію місця розміщення вивіски з наскільки ракурсів у тому числі фронтально
  • Всю необхідну інформацію надати нашому дизайнеру-макетнику, який на підставі Ваших даних зробить прив’язку рекламного виробу на будівлі.
  • У разі необхідності розробки фірмового стилю, логотипів, складних кольорових та стилістичних рішень робота дизайнера оплачується окремо
  • У разі затвердження ескізу та погодження з нашим менеджером усіх використовуваних під час виготовлення реклами технологій та матеріалів, а також термінів виробництва. підписується договір виготовлення та вноситься передоплата.
  • Розробляються технічні креслення та здійснюється закупівля необхідних матеріалів для виробництва.
  • Слід пам’ятати, що для розміщення рекламних носіїв у м. Одесі необхідно отримати дозвіл на встановлення реклами у КП Одессреклама. (наша рекламно – виробнича компанія при необхідності сприяє отриманню дозволу)

  Рекламний лайтбокс – один із найефектніших видів зовнішньої реклами в Одесі.

  Замовляючи лайтбокс у нашій компанії, Ви гарантовано отримуєте найвищу якість та гарантійне обслуговування, а також гнучку цінову політику.

  Лайтбокс Детская обувь
  Шаучак Крымская,