Панель-кронштейни

Панель-кронштейн є рекламним полем з бічним кріпленням до будівлі, на спеціалізованій опорі або до щогли освітлення. Особливість даних конструкцій у їх перпендикулярному розташуванні, щодо транспорту та пасажирів, завдяки цьому помітність стає аж до 100 %! Плюс до цього панель має дві рекламні площі, що робить її ще більш ефективною.
Панелі діляться на світлові та не світлові.

Панель кронштейны,удобноеразмещениевывески

НЕСВІТЛОВІ ПАНЕЛІ

Несвітлі панелі виготовляються з металу або пластику, з нанесенням зображення за допомогою ПВХ-плівки, бувають у вигляді плоскої панелі, а також з використанням об’ємних елементів. Матеріал виготовлення вивісок підбирається з урахуванням кліматичних умов – спека, холод, вологість, вітер. Деякі види пластиків суттєво дешевші за інші, але слід пам’ятати, що неправильна економія може швидко і суттєво позначитися на привабливості зовнішнього вигляду вивіски.

СВІТЛОВІ ПАНЕЛІ

Світлові панелі є двостороннім коробом середнього розміру, з можливістю надати йому різноманітної форми. Завдяки наявності двох рекламних полів цінність панелі-кронштейна збільшується в рази. Вони бувають із зовнішнім і внутрішнім підсвічуванням, найчастіше використовують люмінесцентні лампи. Вони виробляються з різних матеріалів, а зображення та текстова інформація виготовляється за допомогою світлопропускних плівок. Головний плюс таких конструкцій – це висока інформативність, простота, універсальність у застосуванні, низька ціна. Враховуючи легкість монтажу, його у будь-якому випадку зобов’язані проводити кваліфіковані спеціалісти для забезпечення надійного кріплення та якісної, безперебійної роботи. Якщо Вам необхідно, щоб реклама була видна з тривалої відстані і вздовж перехожої частини, світлові панелі стануть оптимальним рішенням!

fhOhJyNnYk
Замовте Панель-кронштейни прямо зараз