Главная страница » Фреймлайти в інтер’єрі

Фреймлайти в інтер’єрі

Усім відомо, що реклама – це двигун торгівлі. Щодня нас оточують тисячі видів рекламної продукції: на вулиці, в магазинах, на екранах моніторів. Насиченість ринку потребує постійного розвитку та пошуку нових рекламних можливостей. У жорсткій конкурентній боротьбі важливо зіграти яскраво, виділитися та запам’ятатися потенційному покупцю. Наша компанія пропонує стильний, помітний і дійсно «працюючий» продукт – фреймлайти, відомі також світлові панелі. Серед різноманітних світлових панелей та лайтбоксів фреймлайти виділяються гарним екстер’єром та можливістю їх використання практично в будь-якому інтер’єрі. Найчастіше інтер’єрна реклама зустрічає нас у торгових центрах, кінотеатрах, вітринах магазинів. Насправді завдяки ультратонкому дизайну фреймлайти є універсальним інструментом для розміщення реклами в офісних центрах, банках, кафе та ресторанах швидкого харчування. І навіть у приватних квартирах та будинках фреймлайт може стати чудовим дизайнерським рішенням, якщо розмістити у ньому яскравий постер чи фото.

Особливістю тонких світлових панелей є особлива конструкція рами із алюмінієвого профілю. Вона оснащена клік-системою, завдяки чому можна зручно та швидко замінити зображення у будь-який момент. Основа фреймлайту виконується з акрилового скла завтовшки 3,5 – 5 сантиметрів. По всьому периметру рами проходить світлодіодне підсвічування, яке забезпечує високу яскравість зображення та рівномірне свічення всієї поверхні. Варто зазначити, що фремлайти є еко-продуктом, т.к. споживають у 10 разів менше електроенергії, ніж інші види світлової реклами такого типу. Ми пропонуємо світлові панелі різних розмірів з можливістю вертикального або горизонтального розміщення. Крім односторонніх фреймлайтів, дуже популярні двосторонні моделі: такі можна часто зустріти у вітринах магазинів, салонів краси, торгових центрах. Такі панелі працюють одночасно як інтер’єрна реклама, і як вулична.

Фреймлайти дозволяють розміщувати світлову рекламу там, де раніше це було неможливо. Легкі та прості в обслуговуванні вони швидко завойовують рекламний ринок. РПК ГРАНТ пропонує великий вибір фреймлайтів, гарантує високу якість і надійність матеріалів, а також швидкі терміни виготовлення та доставки готової продукції. Замовте фреймлайт зараз і оцініть всі переваги використання світлових панелей в інтер’єрі.

Наши работы

Смотрите также

Як замовити

ЯК ОТРИМАТИ ПРОЛІК ВАРТІСТЬ ВИВІСКИ Необхідно зробити фотографію розташування реклами

Статьи

Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання вважається ефективним і мало витратним способом виготовлення рекламної та сувенірної продукції. РПК ГРАНТ використовує високоточні фрезерні верстати з різними видами фрез, що дозволяє створювати як технологічні, так і високохудожні дерев’яні об’єкти.

Світлодіодні сітки

Світлодіодна відео – це новий і унікальний продукт рекламного медіа-ринку. Модулі мережі стійкі до впливу зовнішнього середовища, мають підвищену яскравість і можуть передавати насичені кольори навіть при сонячному освітленні без втрати якості зображення.