Главная страница » Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання по дереву є процесом створення площинних або об’ємних фігур, написів, зображень на поверхні дерева обробкою фрезами різних форм і розмірів. Раніше процес обробки дерева був дуже тривалим та трудомістким. Майстри виконували складні роботи, але вони мали явні сліди роботи людини. Досягти ідеального виду обробленої поверхні дозволили нові технології, завдяки яким можна створювати як великогабаритні, так і найдрібніші деталі та форми. Завдяки відносній доступності фрезерне гравіювання все частіше використовується в рекламі, оформленні готелів, кафе, при створенні брендованої продукції та іміджевих аксесуарів. За допомогою фрезерних технологій створюються ексклюзивні дерев’яні вивіски, об’ємні та різьблені літери, елементи декору, прорізні та об’ємні панно, дерев’яні бейджі та навіть візитки. Все частіше ресторани, готелі та інші заклади замовляють комплекти аксесуарів з нанесенням логотипів і текстів на різних поверхнях. На відміну від лазерного різання, фрезерне гравіювання вважається більш економічним способом різання та обробки матеріалів. При цьому якість різання залишається на високому рівні завдяки сучасним високоточним фрезерним верстатам. До того ж, фриза практично не має температурного впливу на матеріал, як це буває при різанні лазером, і не відбувається зміна кольору або обвуглювання краю обробленої поверхні. Ця якість відіграє велику роль при виконанні 3D різання, створенні зображень та різьблених елементів.

Завдяки відносній доступності фрезерне гравіювання все частіше використовується в рекламі, оформленні готелів, кафе, при створенні брендованої продукції та іміджевих аксесуарів.

Фрезерне гравіювання вважається ефективним і мало витратним способом виготовлення рекламної та сувенірної продукції. РПК ГРАНТ використовує високоточні фрезерні верстати з різними видами фрез, що дозволяє створювати як технологічні, так і високохудожні дерев’яні об’єкти. Це можуть бути картини, панно, ікони, та будь-яке зображення, яке може бути адаптоване під різання. Ми поєднуємо складні сучасні технології, а це дозволяє реалізовувати найскладніші завдання, створювати складні 3D елементи з багаторівневою обробкою, наносити об’ємні зображення та текстові написи на будь-які дерев’яні поверхні. Завдяки злагодженій роботі команди та високоточного обладнання ми готові виконати навіть найскладніші роботи та виконати побажання клієнта. Наші відмінні риси – це швидкість та якість виконання різання, а також правильний вибір матеріалів та приємний сервіс. Якщо Ви ще не стикалися з 3D різкою та фрезеруванням, ми готові запропонувати Вам унікальні та неординарні рішення.

Наши работы

Смотрите также

Як замовити

ЯК ОТРИМАТИ ПРОЛІК ВАРТІСТЬ ВИВІСКИ Необхідно зробити фотографію розташування реклами

Статьи

Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання вважається ефективним і мало витратним способом виготовлення рекламної та сувенірної продукції. РПК ГРАНТ використовує високоточні фрезерні верстати з різними видами фрез, що дозволяє створювати як технологічні, так і високохудожні дерев’яні об’єкти.

Світлодіодні сітки

Світлодіодна відео – це новий і унікальний продукт рекламного медіа-ринку. Модулі мережі стійкі до впливу зовнішнього середовища, мають підвищену яскравість і можуть передавати насичені кольори навіть при сонячному освітленні без втрати якості зображення.