Главная страница » Світлодіодні сітки

Світлодіодні сітки

З радістю повідомляємо, що наша компанія представляє абсолютно новий та яскравий рекламний продукт – світлодіодні сітки . Завдяки високій міцності та низькій вазі їх можна використовувати у складних рекламних та сценічних проектах, створити відео поверхню практично будь-якої форми та у будь-якому просторі. Модулі мережі монтуються практично в будь-яку геометричну фігуру, а використовувати її можна як на вулиці, так і в оформленні інтер’єрів і великих приміщень. Висока яскравість світлодіодів та регульована прозорість світлодіодних відео мереж дозволяє створювати динамічні відео конструкції для оформлення сцен, виставкових та торгових майданчиків, вуличних медіа-фасадів, вітрин торгових центів, фасадів та інтер’єрів нічних клубів. Відео мережі мають підвищену міцність, гнучкість і легкість, що дозволяє оформляти з їх допомогою стелі, дахи та фасади будівель, колони, створювати масштабні відео-екрани, відео-навіси та інші конструкції, які максимально впишуться в навколишній простір. Відео-мережа монтується з готових модулів прямо на місці, що дозволяє зібрати її в найкоротші терміни, монтувати мережу на жорсткий каркас, підвішувати чи натягувати між опорами. Це дозволяє швидко та яскраво оформити сцену, торговий зал чи виставковий стенд. Регульована прозорість та яскравість відео-сітки дає можливість створювати динамічну режисуру та різноплановість декорацій, що є незамінною перевагою в оформленні концертних та шоу-програм.

Модулі мережі монтуються практично в будь-яку геометричну фігуру.

Світлодіодна відео – це новий і унікальний продукт рекламного медіа-ринку. Модулі мережі стійкі до впливу зовнішнього середовища, мають підвищену яскравість і можуть передавати насичені кольори навіть при сонячному освітленні без втрати якості зображення, до того ж мережа має широкий кут огляду як по горизонталі, так і по вертикалі. Світлодіодні мережі мають масу переваг у порівнянні зі звичайними відео-екранами: модульна система дозволяє монтувати відео-мережу будь-якої форми та на будь-якій поверхні; яскравість та прозорість мережі дає масу можливостей у режисурі динамічного відео-продукту; мережі мають низьке енергоспоживання, підвищену зносостійкість; обладнання відео-мережі керується виносним процесором, який знаходиться за межами екрана та подає зображення безпосередньо на сітку; відео мережі мають великий діапазон кроку пискеля та великий кут огляду.

Ми раді проконсультувати та допомогти нашим клієнтам активно використовувати всі переваги світлодіодних відео-мереж у своїх проектах!

Наши работы

Смотрите также

Як замовити

ЯК ОТРИМАТИ ПРОЛІК ВАРТІСТЬ ВИВІСКИ Необхідно зробити фотографію розташування реклами

Статьи

Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання вважається ефективним і мало витратним способом виготовлення рекламної та сувенірної продукції. РПК ГРАНТ використовує високоточні фрезерні верстати з різними видами фрез, що дозволяє створювати як технологічні, так і високохудожні дерев’яні об’єкти.

Світлодіодні сітки

Світлодіодна відео – це новий і унікальний продукт рекламного медіа-ринку. Модулі мережі стійкі до впливу зовнішнього середовища, мають підвищену яскравість і можуть передавати насичені кольори навіть при сонячному освітленні без втрати якості зображення.