Главная страница » Оформлення фасадів

Оформлення фасадів

IMG  scaled

Фасад – це зовнішня сторона будівлі та «візитна картка» об’єкта, що за ним знаходиться. Стиль, естетика, краса деталей та якість оформлення фасаду кафе чи будь-якого іншого об’єкта відіграють визначальну роль, у тому яке враження він справить на оточуючих. Ні для кого не секрет, що «зустрічають по одязі». І навіть якщо у вашому магазині або ресторані представлений першокласний продукт, неписьменна зовнішня презентація може відлякати потенційного клієнта. Недарма рекламне оформлення фасадів в Одесі та інших містах так активно набирає обертів. Перше враження часто відіграє вирішальну роль.

Якість та професіоналізм – запорука чудового результату

Оформлення фасаду магазину, ресторану, торгового комплексу або музею включає величезний спектр робіт. Для початку вигадується концепція, під яку вишиковуються всі інші події. Професіоналізм дизайнерів та якісне втілення творчої ідеї будуть основними в оформленні фасадів рекламою. Довірившись рекламно-виробничій компанії Грант в Одесі, ви ні на мить не пошкодуєте про свій вибір. Крім лояльних цін, ми володіємо власними виробничими потужностями, якісними матеріалами та багатим досвідом. У нашій команді працюють фахівці, креатив та ентузіазм яких викликає захоплення та здивування.

Що включає рекламне оформлення фасадів

Комплексне оформлення фасадів будівель має створити гармонійну композицію, витриману в єдиному стилі. Безліч елементів, які задіяні в оформленні, повинні ідеально поєднуватися і мати загальну концепцію. Таке завдання під силу лише справжнім професіоналам. Ціна комплексного оформлення залежатиме від масштабу, кількості деталей та обсягу робіт. Комплексне оформлення фасадів включає:

– розробка концепції вхідної групи (створення єдиного стилю, що передає основну ідею бренду чи компанії);

– створення вітрини (інсталяції, клік-системи, декоративні елементи та ін);

– основна вивіска (згідно з концепцією вибирають об’ємну, або плоску, що світиться чи ні та інше);

– таблички (час роботи, адресні покажчики);

– виготовлення та встановлення дверей, поручнів, дахових рекламних установок тощо.

Орієнтація на цільову аудиторію, відповідність зовнішнього оздоблення, внутрішнього вмісту, презентабельність та витриманість в єдиному стилі – основні критерії, яким має відповідати дизайн фасаду. Ціна рекламно-виробничої компанії на комплексні послуги не є основним показником якості. Вартість послуг РПК Грант в Одесі більш ніж лояльна, при цьому професіоналізм, якість, акуратність і своєчасність виконання робіт заслуговують на найвищу похвалу.

IMG  scaled
Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору рекламного рішення
    ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ФАСАДІВ.

    Оформлення фасадів може бути як частковим, так і комплексним. Велику роль відіграє вартість проекту та технічні можливості самої будівлі. До часткового оформлення можна віднести оформлення вхідної групи чи локальних частин будівлі за допомогою вивісок, світлових конструкцій. Більш повне оформлення фасаду включає цілий комплекс рекламних і декоративних конструкцій, обшивку фасаду композитними панелями, створення художнього підсвічування будівлі, оформлення головного входу та вітрин, встановлення навісів або додаткових виносних конструкцій, наприклад покажчиків та стел. Процес розробки та реалізації масштабних проектів потребує професіоналізму на всіх етапах. Від цього залежить не лише зовнішній вигляд фасаду, а й його довговічність в умовах складних погодних явищ, простота обслуговування, композиційний баланс з навколишніми будівлями та прилеглою територією та інші важливі фактори.