Главная страница » Оформлення кафе та ресторанів

Оформлення кафе та ресторанів

Оформлення кафе і ресторанів

Оформление ресторана Kum Kim Бунина, 35

Оформлення інтер’єру ресторану або кафе – наріжний камінь ресторанного бізнесу. Від оформлення інтер’єру залежить майбутній прибуток. Якщо ресторан атмосферний, гостям комфортно, то швидше за все вони приходитимуть частіше і запрошувати своїх друзів і знайомих. Якщо ж атмосфера не затишна, швидше за все, Ви втрачаєте своїх відвідувачів, а отже, і прибуток. Не дивно, що власники ресторанів дуже ретельно і скрупульозно відносяться до оформлення інтер’єру.

Деякі власники самі розробляють інтер’єр свого ресторану. Це здорово, якщо є бачення, сили і розуміння того, що тобі треба. Проте, до цієї роботи можливо підключити досвідчених фахівців, які допоможуть уникнути помилок і зробити ідеально Ваш проект.

Етапи дизайн-проекту

Не часто візуалізація зможе зробити креслення, а інженер – візуалізацію. І найрідше ці двоє зможуть реалізувати це в житті. Щоб не потрапити в тупикову ситуацію, ми опишемо, що входить в наш дизайн-проект.Цієї інформації цілком вистачає, щоб здійснити проект з максимальним ефектом і найменшою кількістю питань і помилок:

  • Фотореалістична візуалізація проекту. Цей етап важливий, тому що усі бачать, як виглядатиме ресторан у результаті закінчення усіх робіт. Без цього може виникнути плутанина і недомовленості між дизайнерами і замовником.
  • Повноцінний креслярський проект. Плани, розгортки стін з позначенням елементів декору, меблів, світла. Згідно з цими кресленнями працюватиме будівельна бригада, електрики, сантехніки і інші фахівці.

 

  • Технічні завдання на виготовлення кастомізованих предметів декору або інтер’єру. Це предмети і речі, які ви не купите в магазині. Предмети, які ми виготовляємо під замовлення. Можливі джерела світла, світильники, стільці, барные стойки, столи, і тому подібне. Жоден серйозний ресторан не обходиться без таких елементів, тому що вони покликані відрізняти Ваш ресторан від множини інших. Це нестандартний розмір, зовнішній вигляд, що підкреслюють інтер’єр Вашого ресторану або кафе.
  • Специфікація. У ній ми прописуємо усі товари, де можна зробити, і яка ціна.

Критерії успіху в дизайні ресторану

Наші фахівці допоможуть Вам не лише розробити дизайн-проект, але і реалізувати його якнайкраще. Ідеальна картина світу – це коли власник пліч о пліч з нашими фахівцями розробляє інтер’єр свого ресторану. Є дуже багато чинників, які слід врахувати: локації, архітектура приміщень, меню, різні побажання власника і багато що інше. Звичайно, ми розуміємо, що в чистому вигляді стилі “модерн”, “лофт” або “ач” зустріти украй складно. Тому у будь-якому разі це буде мікс стилів різних кафе, ресторанів. Що ж слід врахувати для того, щоб дизайн інтер’єру притягнув саме “нашу” аудиторію?
  • Меню і атмосфера. Якщо ви хочете зробити теплу, домашню обстановку, слід в оформленні ресторану або кафе використати затишні речі, які допоможуть відвідувачам почувати себе, як вдома. Якщо модна кухня – варто робити рішучіший і сміливіший дизайн інтер’єру.
  • Портрет потенційного відвідувача. Рівень доходу, навіщо він приходить в наш заклад, скільки часу проводить. Від цього залежатиме і увесь інтер’єр. Середній чек. Якщо він невеликий, то потрібно звернути увагу власника на кількість посадочних місць. Потрібна оборотність столів. Можливо, комфорт буде не “космос”, але нам не треба надовго затримувати гостей. Звичайні стільці, компактні дивани і крамниці, проте не варто зовсім здешевлювати наш ресторан, щоб він не перетворився на “забігайлівку”. Якщо чек середнього рівня, наприклад, у нас елітний ресторан, в даному випадку нам варто подумати про комфорт гостей, щоб вони якомога більше провели у нас часу. Комфортні стільці, м’які дивани, комфортні крісла. Можливо, посадочних місць стане менше, але це в даному випадку не недолік, а перевага.
  • Технологічні моменти. Кухня відкрита або закрита. Чи є барная стойка. Де стоятимуть вітрини, чи будуть інші технічні елементи, наприклад, танцпол або майданчик для музикантів. Під ці елементи, дизайнери закладають певний вільний простір.
Авторская работа Kum Kim Бунина, 35

Виходячи з цих складових, вимальовується бюджет на реалізацію дизайн-проекта. Що відповідають за ціною будівельні і обробні матеріали, меблі, освітлення, елементи декору і інші аксесуари.

Ми пропонуємо Вам замовити дизайн-проект і його реалізацію у нас, тому що в нашому розпорядженні досвідчені фахівці, які можуть привести Ваш проект з нуля до повної реалізації. Для зв’язку з нами, залиште свій номер телефону у формі нижче, і ми обов’язково передзвонимо Вам і обумовимо усі деталі Вашого проекту.

Замовте Оформлення кафе та ресторанів прямо зараз