Стелла – це рекламна конструкція, що окремо стоїть, як правило встановлена у проїжджої частини, і несе інформаційну і рекламну функції.

За типом призначення такі рекламні пілони поділяються на:

Информационные

Информационные

Имиджевые

Add some nice text here.

Навигационные

Add some nice text here.

* Інформаційні стели зазвичай використовують АЗС, на них розміщується назва, логотип, а також цінові пропозиції, які оператор може змінювати у будь-який час. Такі рекламні стели переважно є світловими і містять відомі логотипи фірм. Така зовнішня реклама не тільки має інформацію про ціну бензину на автозаправній станції, а й необхідні для водіїв заправки. Наприклад, час чи температуру повітря. У зв’язку з тим, що в основному такі стели розташовуються на автомагістралях, трасах або широких вулицях, їх розміри зазвичай значні, а світлові ефекти виконані в максимальній комплектації. Використовується широкий спектр матеріалів для рекламних стел для АЗС, але в основному це:

n

Найчастіше паливні компанії використовують вакуум-формовані логотипи для своїх АЗС. Такі логотипи є найбільш впізнаваними та іміджевими.
Компанія Грант має необхідне обладнання для того, щоб виготовити стеллу для АЗС під ключ.

Замовте Стели прямо зараз
  img

  Имиджевые стеллы

  Обычно используются автосалонами, площадками по продаже различной сельскохозяйственной техники и оборудования, гипермаркетами и другими компаниями которым важно обозначить свой статус и присутствие на рынке. В основном такие стеллы одновременно являются и указателями местонахождения компании, ярким пятном, для привлечения внимания. Такие пилоны могут быть световыми и не световыми, могут быть любых форм и размеров, которые зависят напрямую от фирменного стиля и логотипа рекламируемого бренда.

  img scaled

  Навигационные стеллы

  Можно встретить на территории различных жилых комплексов, также пилоны навигации присутствуют на различных предприятиях и заводах, территориях портов и терминалов. Также такие стеллы используют внутри торговых центров для подачи инфромации о расположении магазинов и бутиков. Навигационные пилоны изготавливают обычно из алюминиевой композитной панели, и по необходимости на нее наносят световую или несветовую информацию. Также, стоит отметить, что для навигации часто используются не только пилоны, но и отдельностоящие указатели. Данные рекламные изделия перекликаются по своему назначению.

  Якісне виготовлення рекламних стел та пілонів в Одесі.

  Якщо вам необхідно купити рекламні стели або пілони в Одесі, замовити Ви можете їх у нашому рекламному агентстві. Ми надаємо вам великий вибір даних варіантів зовнішньої реклами за вигідною вартістю і відмінною якістю. При цьому наші дизайнери та фахівці враховують Ваші побажання та дизайн бренду або продукту для того, щоб рекламні стели або пілони максимально відображали інформацію, яку ви хочете донести до потенційного споживача.