Главная страница » Авторськi шпалери

Авторськi шпалери

daffccdfeffafd

Обои со своим рисунком на заказ- яркое оформление любого интерьера.

Для того, щоб створити неповторний та унікальний стиль в інтер’єрі недостатньо звичайних аксесуарів та декоративних елементів. Важливо застосовувати сучасні дизайнерські рішення для того, щоб ваше приміщення значно відрізнялося від інших і могло створити конкуренцію на ринку, якщо воно є кафе чи рестораном. Для оформления различного рода помещений оптимально походят авторские обои.
Изготовление обоев на заказ по образцу в Одессе становится все более востребованной услугой.

Что такое авторские обои на заказ?

Авторські шпалери є варіантом шпалер, які мають на своїй поверхні графічні зображення авторського характером. Нанести на шпалери можна все, що ви хочете. Це можуть бути різноманітні малюнки, фотографії тварин, природи, власні авторські та графічні твори, а також бренди, логотипи кампанії, всілякі написи та інші численні елементи. Все це можна нанести на авторські шпалери для того, щоб незвичайним та унікальним чином оформити наявні приміщення.

fffaadeeaeb
Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору рекламного рішення
  cfddbdbadced

  Виготовлення шпалер на замовлення: особливості процесу.

  Для того, щоб нанести фотографію на авторські шпалери використовується особлива технологія кольорового друку, яка дозволяє створити якісне зображення з максимальною роздільною здатністю. При цьому нанести авторські шпалери, наприклад, стіну не складе особливих труднощів. В основі лежить клейка плівка, яка міцно допомагає закріплювати шпалери на поверхні без утворення бульбашок або грудочок. Багато варіантів авторських шпалер мають вологозахищеність, що дозволяє протирати і мити їх у міру забруднення. Друк на вінілових шпалерах, як і друк на флізелінових шпалерах, має свої особливості. При цьому друк на шпалерах відбувається з урахуванням наявної основи. Ціна на кожен варіант друку буде залежати від складності замовлення та обсягу роботи.

  Де можна використовувати авторські шпалери?

  Областей із застосування авторських шпалер безліч. Їх можна використовувати, як у спальні, вітальні, дитячій кімнаті, так і в ресторані або кафе. Багато великих підприємств компанії обирають послугу з виготовлення авторських шпалер в Одесі для того, щоб створити велике зображення їхнього головного або бренду. Шпалери можна наклеїти позаду зони ресепшн або використовувати для оформлення сцени з проведення різних свят. За допомогою авторських шпалер будь-який інтер’єр набуде непередбачуваного красивого вигляду і чарівного яскравого кольору.

  Галерея робіт

  Де купити шпалери в Одесі?

  Багато хто наважується обклеїти своє приміщення авторськими шпалерами та
  вибирають замовлення шпалер по інтернету недорого. Однак варто пам’ятати, що на першому місці мають стояти якість та довговічність у використанні даних елементів. Хороші авторські шпалери не вигоряють та не вицвітають з часом.
  Если Вы хотите заказать и купить качественные авторские обои в Одессе, мы предлагаем Вам услуги нашего рекламного агентства. У нас осуществляется процесс изготовления авторских обоев с учётом дизайнерских решений, а также индивидуальных пожеланий заказчика. Для того, чтобы нанести изображение на поверхности таких обоев нами применяются только современные технологии и качественные материалы.
  Для Вас у нас представлены уже готовые обои под заказ, каталог на сайте содержит все возможные варианты.
  Если вы обладаете собственным взглядам по поводу изготовления авторских обоев, мы непременно воплотим любое дизайнерское решение для полотна на заказ быстро и по выгодной цене.

  afdfbdaadabd