Біжучі рядки (LED)

beguschaya stroka

Рядок, що біжить – дієвий варіант зовнішньої реклами.

Одним з видів зовнішньої реклами є світлодіодний рядок, що біжить. До такого типу реклами належить певна група пристроїв, які дозволяють пропонувати потенційного покупця певний товар, послугу чи акцію. За допомогою рядка, що біжить, можна цілодобово оповіщати перехожих або інших спостерігачів про який-небудь товар, який потребує реклами. При цьому світлодіодний рядок, що біжить, можна застосовувати не тільки в рекламних цілях, але і як спосіб повідомлення важливої інформації.

Рядок, що біжить в Одесі: процес виготовлення та використання

Будь-яка рядок складається з світлодіодних модулів кількість яких встановлюються в залежності від необхідного розміру рядка. Світлодіодні модулі можуть мати різні кольори, а також бувають повнокольорові (RGB). Для виготовлення рядка, що біжить, необхідний контролер, за допомогою якого користувач здійснює внесення необхідної інформації в рядок, що біжить, також необхідний блок живлення.

hqdefault
bez nazvanija

Після підбору всієї вищезгаданої електроніки вона поміщається у спеціально виготовлений корпус, який забезпечує надійний захист від вологи та інших погодних умов. Модулі рядків, що біжать, відрізняються своєю роздільною здатністю, а також типом застосовуваних світлодіодних елементів. Стандартний модуль рядка має роздільну здатність 32*16 мул 16*16 пікселів.

Останні тенденції популярності завойовують так звані модулі на DIP світлодіодах. Такі модулі відрізняються сучасним зовнішнім виглядом і більшою чіткістю (більшою роздільною здатністю) зображення.

Що інформацію можна передавати за допомогою:

LAN

Wi-Fi

BlueTooth

Флешки

Якщо необхідно зібрати рядок великого розміру, що біжить, то і контролер повинен бути відповідної роздільної здатності.

Де застосовується світлодіодний рекламний рядок, що біжить?

Терміни, що біжать, можна зустріти в банку, на вокзалі або навіть у кафе. При цьому розмістити таку зовнішню рекламу можна в будь-якому місці за потребою. Проте фахівці радять розміщувати рядки, що біжать там, де їх побачать більшість людей. Таким чином кількість потенційних клієнтів та споживачів збільшується. При цьому прибуток компанії чи закладу помітно зростає.

lcuyjbenmagvtwozksrxfqipdh

Переваги та особливості

Принцип дії світлодіодного рядка, що біжить, полягає в тому, що на табло, яке підсвічується світлодіодними лампами періодично з’являється певний інформативний текст.
Кількість символів і частота його появи залежить безпосередньо від кожного світлодіодного рядка, що біжить.

Перевага такої зовнішньої реклами полягає в тому, що:

 1. Можна змінювати параметри тексту.
 2. Можна встановлювати швидкість повтору інформації, що з’являється.
 3. Така реклама має яскравий зовнішній вигляд.
Замовте Біжучі рядки (LED) прямо зараз
  Світлодіодний рядок, що біжить – актуальний і своєчасний спосіб реклами.

  В даний час рядки, що біжать, стають все більш популярними як елемент динамічної реклами і дають користувачеві практично необмежений функціонал для додавання всієї необхідної комерційної інформації, тобто встановивши на свій магазин або комерційне приміщення рядок, що біжить один раз ви протягом всього терміну експлуатації можете доносити до своїх клієнтів будь-яку текстову та відео інформацію.
  Для таких комерційних об’єктів як банки, обміни валют, АЗС та інші торгую та розважальні заклади рядки, що біжать, є просто незамінним елементом зовнішньої реклами.

  begushhaya stroka

  Сучасні світлодіодні рядки, що біжать, можуть відображати інформацію в кількості до 70000 символів. Також сучасні моделі таких пристроїв мають спецефекти для створення найбільшого ефекту та залучення споживача. Загалом конструкція світлодіодного рядка, що біжить, являє собою блок, на який висвічується інформація. Табло блоку прямокутної форми може бути різних габаритів. Колірна гама і дизайн може бути різним залежно від цілей, що переслідуються. Для важливого повідомлення та необхідної інформації у міському середовищі, наприклад, на вокзалах чи станціях метро, вибирають яскраві червоні чи зелені кольори на чорному тлі.
  Світлодіодні рядки мають такі додаткові плюси:
  1.Вони дозволяють повідомити інформацію про товар або послугу навіть на дальній відстані від самої вивіски.
  2.Мають досить компактні габарити, які можна встановити будь-де всередині або зовні приміщення.
  3.Майже всі моделі світлодіодних рядків мають функцію оновлення інформації та швидкого завантаження нових текстів.
  У цьому випадку Ви за бажанням можете міняти той текст реклами, який поміщається на світлодіодний рядок і регулювати його за допомогою програми або через Wi-Fi.
  Від того, де буде відбуватися експлуатації світлодіодного рядка, що біжить, їх поділяють на експлуатуються на відкритому повітрі і ті, які встановлюються в приміщенні. Також в окрему категорію відносяться світлодіодні рядки, що біжать, які розташовуються в автотранспорті.

  Світлодіодний рядок, що біжить: надійне виготовлення і доступна ціна.

  Якщо Вам необхідний рядок світлодіодний, купити його можна у нас в компанії.
  У нашому рекламному агентстві можете замовити різні варіанти світлодіодних рядків, що біжать, за вигідною ціною і відмінною якістю. Ми пропонуємо для Вас різні варіанти такої зовнішньої реклами, як світлодіодний рядок, що біжить, ціна на який Вас безсумнівно порадує. Світлодіодний рекламний рядок – це яскравий та зручний спосіб повідомити споживачів про Ваші товари.