Стела – це рекламна конструкція, що окремо стоїть, як правило встановлена у проїжджої частини, і несе інформаційну і рекламну функції.

За типом призначення такі рекламні пілони поділяються на:

Інформаційні

Іміджеві

Навігаційні

* Інформаційні стели зазвичай використовують АЗС, на них розміщується назва, логотип, а також цінові пропозиції, які оператор може змінювати у будь-який час. Такі рекламні стели переважно є світловими і містять відомі логотипи фірм. Така зовнішня реклама не тільки має інформацію про ціну бензину на автозаправній станції, а й необхідні для водіїв заправки. Наприклад, час чи температуру повітря. У зв’язку з тим, що в основному такі стели розташовуються на автомагістралях, трасах або широких вулицях, їх розміри зазвичай значні, а світлові ефекти виконані в максимальній комплектації. Використовується широкий спектр матеріалів для рекламних стел для АЗС, але в основному це:

n

Найчастіше паливні компанії використовують вакуум-формовані логотипи для своїх АЗС. Такі логотипи є найбільш впізнаваними та іміджевими.
Компанія Грант має необхідне обладнання для того, щоб виготовити стеллу для АЗС під ключ.

Замовте Стели прямо зараз
  img

  Іміджеві стели

  Зазвичай використовуються автосалонами, майданчиками з продажу різної сільськогосподарської техніки та обладнання, гіпермаркетами та іншими компаніями, яким важливо позначити свій статус і присутність на ринку. В основному такі стели одночасно є і покажчиками місцезнаходження компанії, яскравою плямою для привернення уваги. Такі пілони можуть бути світловими і не світловими, можуть бути будь-яких форм і розмірів, які залежать безпосередньо від фірмового стилю та логотипу бренду, що рекламується.

  img scaled

  Навігаційні стели

  Можна зустріти на території різних житлових комплексів, також пілони навігації присутні на різних підприємствах та заводах, територіях портів та терміналів. Також такі стели використовують усередині торгових центрів для подання інформації про розташування магазинів та бутіків. Навігаційні пілони виготовляють зазвичай з алюмінієвої композитної панелі, і при необхідності на неї наносять світлову або несвітлову інформацію. Також, варто відзначити, що для навігації часто використовуються не тільки пілони, але і вказівники, що окремо стоять. Дані рекламні вироби перегукуються за призначенням. Якісне виготовлення рекламних стел та пілонів в Одесі. Якщо вам необхідно купити рекламні стели або пілони в Одесі, замовити Ви можете їх у нашому рекламному агентстві. Ми надаємо вам великий вибір даних варіантів зовнішньої реклами за вигідною вартістю і відмінною якістю. При цьому наші дизайнери та фахівці враховують Ваші побажання та дизайн бренду або продукту для того, щоб рекламні стели або пілони максимально відображали інформацію, яку ви хочете донести до потенційного споживача.

  Якісне виготовлення рекламних стел та пілонів в Одесі.

  Якщо вам необхідно купити рекламні стели або пілони в Одесі, замовити Ви можете їх у нашому рекламному агентстві. Ми надаємо вам великий вибір даних варіантів зовнішньої реклами за вигідною вартістю і відмінною якістю. При цьому наші дизайнери та фахівці враховують Ваші побажання та дизайн бренду або продукту для того, щоб рекламні стели або пілони максимально відображали інформацію, яку ви хочете донести до потенційного споживача.