Неонові вивіски

Вивіска з неона – найпривабливіша і чарівна зовнішня реклама.

Сучасні категорії зовнішньої реклами надають різні варіанти вивісок, афіш та банерів, які можуть рекламувати товар чи послугу. Найбільш ефектними та привабливими з усіх цих варіантів є неонові вивіски. Це не прості стандартні нудні вивіски чи класичні літери. Неонові вивіски створені для того, щоб максимально привернути увагу клієнта та створити незвичайну атмосферу для закладу, де вони будуть застосовуватися.
Неонова реклама була і залишається популярною в 30-х роках 20-го століття і до сьогодні залишається популярною. До появи світлодіодів неонові трубки використовувалися як підсвічування об’ємних букв та інших елементів зовнішньої реклами.
Сьогодні неонові вивіски стали елементом престижу та використовуються у різних сучасних інтер’єрах нічних клубів, ресторанів, барів.

dsc  scaled

Неонові написи: особливості та варіанти.

dsc  scaled

Неонова вивіска є одним із найбільш видовищних варіантів реклами, що відкриває великий спектр дизайнерських рішень та нестандартних ідей для оформлення кафе, ресторану чи іншого закладу, які приваблюють клієнтів.
У міському середовищі неонові вивіски створюють атмосферне і привабливе враження на кожного перехожого. Багато хто вибирає і замовляє в Одесі неонові вивіски для дому. У цьому випадку написи з неону створять у кімнаті неповторний дизайн.

Замовте Неонові вивіски прямо зараз
  Виготовлення неонових вивісок: тонкощі процесу.

  Для виробництва неонової вивіски насамперед необхідно підібрати потрібний шрифт напису, а також професійно відмалювати логотип та інші елементи. Так як процес виробництва виробів з неону досить трудомісткий і для повішення терміну служби виробу необхідно ретельно розробити ескіз такого виробу.

  • Всі елементи виготовлені з неону, які складають одне слово або логотип, по можливості повинні бути однакової довжини.
  • Необхідно підібрати високовольтні трансформатори відповідної потужності із 10% запасом.
  • Необхідно вибрати колір неонових трубок, а також їхній діаметр.
  • Для встановлення неонового напису необхідно передбачити можливість максимально близького розташування трансформатора до напису.

  Існують різні типи неонових трубок:

  • Прозора трубка заповнена газом (Неон). Світіння – блідо-червоного кольору
  • Прозора трубка заповнена газом (Аргон). Свічення – блідо блакитним кольором.
  • Прозора трубка з внутрішнім люмінофорним напиленням, що надає додаткової яскравості світіння залежно від газового заповнення.
  • Кольорова трубка з люмінофорним напиленням (різні кольори)

  Виробництво неонової вивіски складається з наступних етапів:

  • Дизайн, виготовлення, друк шаблону на папері
  • Вибір відповідної неонової трубки (трубок якщо напис складається з різних кольорів)
  • У спеціальному виробничому приміщенні склодув за заздалегідь підготовленим шаблоном гне скляні трубки за допомогою газових пальників – надає потрібної форми напису.
  • Припаювання високовольтних електродів з відкачуванням повітря та одночасним закачуванням газу (неону або аргону в залежності від необхідності)
  • Трубка «бомбардується» високою напругою для активації і розігріву ртуті в електродах. Такий процес може тривати до 20 годин для отримання стабільного рівномірного світіння елементів.
  • Підбереться необхідна кількість монтажної фурнітури (ніжки, ковпачки, високовольтний кабель, трансформатор)
  • Монтаж на підготовленій поверхні. Важливим умовам є розташування трансформатора якомога ближче до напису.
  dsc scaled
  dsc  scaled
  a scaled
  dsc scaled

  До основних переваг такої вивіски належить:

  1. Ефектність і незабутнє враження на публіку.
  2. За допомогою різних неонових вивісок можна створити ціле шоу, яке, безперечно, привабить нових клієнтів для вашого закладу.
  3.Неонові вивіски можна розташувати у будь-якому місці, де це необхідно. При виготовленні кожної неонові вивіски враховується розмір того місця, де вона розташовуватиметься, тому її конструкційна здатність може дозволити розмістити її в важкодоступних місцях.
  4.Неонова вивіска також дає економію з електроенергії.
  5. Цей тип зовнішньої реклами можна поєднувати з іншими варіантами вивісок або афіш.
  6. Сучасні варіанти таких вивісок мають спецефекти для створення найбільшої реклами та залучення споживача.
  Ці переваги роблять вивіски з неону популярними. Саме така зовнішня реклама використовується там, де необхідно щось яскраве, не нудне та вражаюче.

  Виготовлення якісних та надійних неонових вивісок.

  Наше рекламне агентство допоможе створити для Вас ексклюзивні неонові вивіски. Ви можете замовити неонову вивіску згідно з Вашими малюнками або дизайнерськими ідеями. Неонова вивіска найчастіше втілює контур будь-якого предмета, напис малюнка чи бренда. Колірне рішення для таких конструкцій може бути абсолютно різним. Замовити якісні та довговічні неонові вивіски терміном служби до 15 років Ви можете у нашій рекламній агенції в Одесі за доступною ціною. Ми підберемо для вас індивідуальний варіант або Ви можете вибрати вже готові проектні рішення для свого кафе, бару, ресторану, магазину або кінотеатру. Зовнішня реклама за допомогою неонових вивісок – це сучасне бачення для залучення споживачів та клієнтів, а також створення унікального оформлення Вашого закладу.

  dsc  scaled