Главная страница » Покриття пластиком

Покриття пластиком

Наша компанія пропонує більше можливостей виробів із пінопласту завдяки покриттю їх пластиком та іншими матеріалами. Для надання білому пінополістиролу певного кольору вироби можна покривати різними видами лакофарбових матеріалів на водній основі, які не руйнують комірчасту структуру самого пінопласту. Додаткову міцність та зносостійкість пінопластових виробів для інтер’єрного та вуличного використання створюють за допомогою покриття виробу армованою сіткою, штукатуркою та іншими декоративними матеріалами. Пінопластові вироби, оброблені таким чином, активно використовуються в оформленні фасадів та для декору інтер’єрів. У рекламних цілях популярнішим є послуга ламінування або покриття пінопластових форм рідким пластиком. Літери, логотипи, декоративні елементи, які створюються для тривалого та багаторазового використання в агресивному середовищі (на вулиці, у торгових залах, на фасадах) вимагають підвищеної міцності та зносостійкості, якої можна досягти, покриваючи пінопласт рідким пластиком, який створює на поверхні пінополістиро міцну плівку. Оброблені таким чином елементи можна покривати лакофарбовими матеріалами на будь-якій основі. Завдяки покриттю пінопластових форм рідким поліуретаном, літери та декоративні елементи можна використовувати в різних декоративних і рекламних проектах як інтер’єрних, так і вуличних, в оформленні вивісок, фасадів, вхідних груп, декору інтер’єрів і точок продажів, вітрин. Поліуретан має високий опір покриття до зовнішніх впливів та пошкоджень та надовго продовжує термін служби декорації.

Літери, логотипи, декоративні елементи, які створюються для тривалого та багаторазового використання в агресивному середовищі (на вулиці, у торгових залах, на фасадах) потребують підвищеної міцності та зносостійкості.

Також ми пропонуємо послугу ламінування виробів із пінополістиролу. Ми пропонуємо матове або глянсове ламінування. Глянцева плівка створює більш глибокий ефект об’єму завдяки соковитим насиченим кольорам та відблискам на глянсовій поверхні. За допомогою матової плівки можна досягти м’якого бархатистого ефекту, що часто використовується у створенні респектабельних виробів та декору. Матовими та глянсовими плівками можна досягти контрастного та незвичайного ефекту.

Наші фахівці допоможуть правильно вибрати пінопласт для виробу та правильний вид покриття, виходячи з вимог до подальшого використання, міцності та зносостійкості виробу до механічних пошкоджень та забруднення.

Наши работы

Смотрите также

Як замовити

ЯК ОТРИМАТИ ПРОЛІК ВАРТІСТЬ ВИВІСКИ Необхідно зробити фотографію розташування реклами

Статьи

Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання вважається ефективним і мало витратним способом виготовлення рекламної та сувенірної продукції. РПК ГРАНТ використовує високоточні фрезерні верстати з різними видами фрез, що дозволяє створювати як технологічні, так і високохудожні дерев’яні об’єкти.

Світлодіодні сітки

Світлодіодна відео – це новий і унікальний продукт рекламного медіа-ринку. Модулі мережі стійкі до впливу зовнішнього середовища, мають підвищену яскравість і можуть передавати насичені кольори навіть при сонячному освітленні без втрати якості зображення.