Главная страница » Оформлення офісів

Оформлення офісів

Оформлення офісів

Офіс – місце, де людина проводить одну третину життя. Оформлення офісу є не якоюсь примхою, але більше необхідністю. Дуже важливо, щоб співробітники почували себе в офісі, як в зоні комфорту. Від комфорту залежить продуктивність співробітника. При оформленні офісу необхідно врахувати і організувати робочий простір, а також, зважаючи на специфіку компанії, пропрацювати оформлення.

Наше рекламне агентство може допомогти Вам якнайкраще оформити робочий простір в офісі. Ми з увагою врахуємо усі Ваші побажання відносно стилю і специфіки оформлення офісу Вашої компанії.

Оформлення офісів
Офіс Odrex

Зазвичай в процесі співпраці, ми проходимо наступні етапи:

  • Оформлення заявки. Для цього необхідно заповнити бриф, щоб детальніше описати усі Ваші побажання відносно оформлення офісу і специфіки компанії.
  • Далі ми здійснюємо виміри і приступаємо до проектування. На цьому етапі створюється план розташування елементів дизайну і робочого простору офісу.
  • Концепт. Обговорюємо концепт проекту і затверджуємо референсы. – 3D візуалізація. Наші дизайнери візуалізують затверджений концепт для узгодження з Вами, як замовником.
  • Остаточне узгодження проекту із замовником. На цьому етапі за умови, що замовника все влаштовує, ми приступаємо до розробки інженерних і архітектурних креслень. Також на цьому етапі узгоджується кошторис витрат за цим проектом.
  • Реалізація проекту. Перед тим, як приступити в роботі, Ви реалізовуєте авансування проекту. Після створення інженерних і архітектурних креслень, ми погоджуємо з Вами їх і приступаємо до реалізації проекту.
  • Здача проекту. Після виконання усіх робіт, здаємо проект вам, як замовникові і отримуємо залишкову винагороду за виконання проекту.

Що необхідно врахувати при оформленні офісів? Стиль робочого простору:

  • Open space(відкритий простір). Відсутність кабінетів. Приміщення або розділене перегородками, або не розділене, і усі співробітники знаходяться в одному великому приміщенні.
  • Комбіновані офіси. Поєднання open space і окремих кабінетів. Кабінети можуть використовуватися, для співробітників керівної ланки, для переговорів, а також для презентації тих або інших проектів(конференц-зали).
  • Кабінети. Офіс з кабінетами без open space. Головне, не забувати про баланс між функціональністю і комфортом. Меблі мають бути не лише привабливими, але і максимально функціональними.

 

Фото офісу Україна

Дуже важливе в офісі природне світло. Сучасний офіс без природного світла немислимий. Оформлення офісу повинне вирішувати також і психологічну частину діяльності співробітників. Практика показує, що для оптимізації ділових і робочих процесів офісного середовища, доцільно поєднувати різні стилі і знаходити оптимальні рішення.

Ви можете замовити оформлення офісу, заповнивши форму зворотного зв’язку або подзвонивши нам по телефонах, вказаних нижче.

Замовте Оформлення офісів прямо зараз