Главная страница » Дизайн зовнішньої реклами

Дизайн зовнішньої реклами

Зовнішня реклама залишається найефективнішим видом реклами. Величезна різноманітність видів зовнішньої реклами, матеріалів і способів її виготовлення дозволяють створювати повноцінні рекламні компанії, яскраво та помітно виділити товари, послуги чи бренди, донести своє рекламне повідомлення до великого кола глядачів. Зовнішньою рекламою вважаються не тільки білборди, сіті-лайти, мимохідь та інші види прямого рекламування продукту, а й оформлення вхідних груп та вітрин, вивіски, покажчики, стели та інші види виробів, які не рекламують товар чи фірму безпосередньо, але підвищують впізнаваність бренду та є засобом запам’ятовування потенційних клієнтів. Також до видів зовнішньої реклами можна віднести всі види друкованої продукції: широкоформатний друк, постери, флаєри.

Величезна різноманітність видів зовнішньої реклами, матеріалів та способів її виготовлення дозволяють створювати повноцінні рекламні компанії

Важливу роль відіграє зовнішній вигляд реклами. Правильний вибір місця, категорії глядачів серед потенційних клієнтів, візуально правильно створений проект та висока якість його реалізації. Дизайн у рекламі підпорядковується певним правилам та вимогам, дотримання яких підвищує інформативну цінність та ефективність роботи реклами. Помилкою багатьох замовників є те, що при великих витратах на рекламну продукцію, мало уваги приділяється роботі дизайнера, доведення проекту до ідеального та гармонійного вигляду, який буде помітний та зрозумілий клієнту, зацікавить та запам’ятається. Хороша реклама «працює» швидко: достатньо одного погляду на продукт, щоб привернути увагу майбутнього клієнта. Правильний з графічної точки зору проект не «різатиме» погляд і не набридне при частому повторенні. Цікава сюжетна чи художньо оформлена реклама працює сама на себе, глядач тягнеться до неї, її обговорюють, хвалять. Робота дизайнера полягає в тому, щоб створити цікаву кольорову гаму, вибрати шрифти, елементи декору та створити композицію, яка загалом стане потужним рекламним інструментом.

Хороша реклама «працює» швидко: достатньо одного погляду на продукт, щоб привернути увагу майбутнього клієнта.

Наша компанія створює різні види рекламної продукції. Ми пропонуємо комплексне оформлення фасадів, створення складних вивісок та оформлення вхідних груп, віконних отворів та вітрин, розміщення рекламних повідомлень на білбордах, сіті-лайтах, різні види друкованої продукції. Наші співробітники допоможуть підібрати ефективний вид реклами, створити унікальний проект, що запам’ятовується, вибрати матеріали високої якості і при цьому економічно правильно і вигідно визначитися в різноманітності ринку рекламної продукції.

Наши работы

Смотрите также

Як замовити

ЯК ОТРИМАТИ ПРОЛІК ВАРТІСТЬ ВИВІСКИ Необхідно зробити фотографію розташування реклами

Статьи

Фрезерне гравіювання

Фрезерне гравіювання вважається ефективним і мало витратним способом виготовлення рекламної та сувенірної продукції. РПК ГРАНТ використовує високоточні фрезерні верстати з різними видами фрез, що дозволяє створювати як технологічні, так і високохудожні дерев’яні об’єкти.

Світлодіодні сітки

Світлодіодна відео – це новий і унікальний продукт рекламного медіа-ринку. Модулі мережі стійкі до впливу зовнішнього середовища, мають підвищену яскравість і можуть передавати насичені кольори навіть при сонячному освітленні без втрати якості зображення.