Главная страница » Меблі в стилі лофт

Меблі в стилі лофт

Меблі LOFT

Наша компанія виготовляє різноманітні авторські вироби у стилі LOFT. У своїй роботі ми використовуємо як готові архітекторські рішення, так і працюємо за індивідуальними проектами, розробляючи неповторний авторський стиль та застосовуючи складні дизайнерські рішення.
У роботі ми використовуємо різні матеріали, такі як дерево різних порід, чорний метал, нержавіючий метал, алюміній, латунь. Фарбуються вироби інтер’єрними фарбами, також використовується порошкова фарба.
Переваги індивідуального виготовлення меблів Лофт
Замовляючи виготовлення індивідуальних меблів у стилі лофт у РПК Грант ви отримуєте:
Виріб відповідний індивідуальним розмірам та формам
Має унікальний стиль та дизайн
Має індивідуальний набір функціоналу
Зроблена за підходом до ваших особливих вимог як до якості так і матеріалів.

izobrazhenie viber

Стиль лофт: меблі та інші дизайнерські рішення.

dsc  scaled

В даний час існує безліч різних дизайнерських рішень щодо оформлення інтер’єру приміщення, а також меблів, що в ньому присутні. Серед найбільш популярних можна виділити Лофт дизайн. Лофт стиль зародився ще в сорокових роках у Штатах, але набув популярності саме зараз. Виникнення цього іміджу обумовлюється тим, що в Америці сильно зросли ціни на ділянки землі і промислові підприємства стали перебиратися на околиці. Будівля, яка залишилася порожньою в центр міста, перетворювалася для житла. Для оформлення інтер’єру люди використовували все, що могли знайти в той час. Головним критерієм для створення обстановки була практичність, естетична складова та максимальний комфорт. У ті роки промисловий стиль Лофт став невід’ємною частиною тогочасної Америки, а зараз цей стиль став частиною наймодніших ресторанів, кафе, виставок і просто житлових будинків.

Як правильно підібрати рекламу

icon service

Качество материалов

icon service

Надежность подрядчика

icon service

Износоустойчивость

icon service

Оригинальность

Такі красиві та комфортні меблі в стилі LOFT.

Основним напрямкам даного стилю є меблі, які підходять для офісів, заводів підприємств, а також сюди належить горищний стиль. В даний час стиль Лофт використовується для того, щоб оформляти виставкові зали, модні салони, ресторани, офіси, концертні майданчики, а також житлові приміщення. Стиль Лофт має свої особливості та закономірності в дизайнерських рішень для того, щоб створити правильний гармонійний loftdesigne необхідно використовувати відповідні меблі.

Loft art меблі: різноманіття видів та форм.

Меблі в стилі лофт мають різні форми, а також можуть бути виконані абсолютно з різних матеріалів, починаючи від дерева, пластику всіляких металів, а також органічного скла. Лофт стиль – це стиль творчих і вільних людей, а, значить, і меблі такого стилю повинні бути найбільш комфортними і зручними. Наприклад, диван у стилі лофт повинен бути обов’язково більшим і перебувати далі від стіни. Таке дизайнерське рішення відноситься і до інших меблів. Крім цього, оформлення кімнати за допомогою меблів у стилі лофт передбачає наявність різних стільчиків, лав а також пуфів, які по максимуму створюватиму комфорт і затишок у приміщенні. Добре, якщо всі додаткові елементи будуть відрізнятися за кольором, але мати загальну фактуру і один напрямок.

Меблі в стилі лофт: метал, дерево, а також інші варіанти та моделі.

В даний час існує великий вибір меблів в стилі лофт, за допомогою яких можна оформити будь-яке необхідне приміщення ресторан або квартира.
Основні типи меблів у стилі лофт:
1. Корпусні меблі. Сюди відносяться різні стільці, етажерки, столи та комоди. Такі меблі найчастіше виготовляються з дерева. При цьому кожен елемент не повинен захаращувати загальний простір у кімнаті. У цьому випадку краще підбирати компактну і просту модель дерев’яний лофт. Елементи таких корпусних меблів можуть бути виконані зі скла, металу чи пластику. Комоди повинні мати висувні ящики та шафи бути невисоких розмірів. Такі меблі з металу та дерева підійдуть практично для будь-якого приміщення.
2.Модульні меблі лофт. Насправді, для обстановки в стилі лофт модельні варіанти меблів використовуються дуже рідко. Тому знайти відповідний гарнітур у такому стилі буде досить складно. Модульні комплекти формуються з окремих елементів та конструкцій, що створюють єдиний стиль в інтер’єрі.
3.Вбудовані меблі. Сюди відносяться різні варіанти вбиралень і шаф, яких розташовуються в нішах або в кутку кімнати. Вбудовані меблі часто використовуються для оформлення однойменного інтер’єру. Однак вони мають бути оформлені відповідно до певних матеріалів. Кожна конструкція вбудованих меблів має підходити під єдиний стиль.
4. М’які меблі. М’які меблі лофт займають центральне місце в інтер’єрі стилю Лофт. При цьому це може бути як меблі з натуральних варіантів шкіри, так і моделі м’яких меблів з простих і класичних матеріалів. Такі меблі можуть мати декоративні елементи з металу або пластику. Колірна гама м’яких меблів абсолютна різна, але найчастіше вітаються натуральні та пастельні відтінки.

Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору рекламного рішення
  Де можна використовувати лофт меблі?

  Не варто думати про те, що варіанти лофт меблів підходять лише для оформлення офісів чи кафе. За допомогою такого стилю можна оформити практично будь-яку зону, обстановку чи кімнату. Наприклад, часто використовуються садові меблі лофт з металу та дерева. Виготовлення меблів із металу люкс замовляють великі компанії та підприємства для того, щоб створити неповторний дизайн. Якщо Ви хочете купити меблі в стилі loft купити в Одесі, краще віддати перевагу відомим виробникам. Виробництво меблів з металу-це серйозний процес, що вимагає застосування сучасних технологій та методів. Дизайнерські меблі лофт із металу створять неповторний дизайн у будь-якому приміщенні.

  Лофт меблі в інтер’єрі-це зручно!

  Головним критерієм меблів у стилі лофт є зручність, а головне – креативні виконання. Класичним варіантом таких меблів можна віднести шкіряні дивани, а також різні варіанти м’яких меблів, які гармонують з іншими елементами з дерева або пластику. Якщо Ви хочете створити інтер’єр у стилі лофт в Одесі, то якісні надійні меблі будуть відмінним доповненням для створення загального дизайну приміщення.
  Для тих, хто мчить різні варіанти меблів Лофт, наша рекламна агенція готова надати їх за вигідною вартістю та відмінною якістю. У нас Ви знайдете найсучасніші види м’яких меблів, крісел, комодів та шаф Лофт, а також інших меблів, які створять неповторний стиль вашого кафе, ресторани або житлового приміщення. Також здійснюємо виготовлення меблів із металу на замовлення з урахуванням Ваших побажань та вимог.

  izobrazhenie viber