Оформлення вітрин

o

Оформлення вітрин

Особою кожного магазину чи іншого закладу, який хоче залучити максимальну кількість клієнтів, є вітрина. Вітрина-це інструмент реклами, безпосередній вплив на потенційних покупців. Саме вітрина має викликати бажання у перехожого зайти до закладу, подивитися товар, спробувати продукт чи просто поринути у його атмосферу. У цьому випадку оформлення вітрин є справжнім мистецтвом, яке має відбуватися під пильним керівництвом фахівців та професіоналів.

Замовте Оформлення вітрин прямо зараз
  Оформлення вітрин – невід’ємна частина будь-якої рекламної кампанії.

  В даний час магазини, аптеки та інші заклади змагаються у тому, хто ефектніше, сучасніше та привабливіше оформить свою вітрину. З погляду маркетингу вітрина несе у собі три основні функції:
  1. Постійно нагадує потенційному клієнту про бренд, розповідає про найбільш популярний товар чи послуги тієї чи іншої компанії.
  2. Розповідає покупцям про акції та бонуси, нові надходження товарів без відвідування самого магазину. Тобто перехожий, звертаючи увагу на вітрину, явно дізнається які бонуси надає йому той чи інший магазин. У 80% потенційних покупців у разі відразу ж виникає бажання відвідати його.
  3. Вітрина створює певний імідж і переконує споживача про високий рівень даного закладу, а також про те, що всі послуги та товари, що знаходяться в ньому, мають гарну якість.

  unnamed
  img scaled

  Дизайн оформлення вітрини магазину – відповідальний процес.

  Оформити вітрину магазину чи аптеки в Одесі можна у різний спосіб. Найбільш популярним є:
  1. Обклеювання вітрин рекламними плакатами або додатковими елементами.
  2. Дизайнерське оформлення за допомогою світлодіодних вивісок, екранів та інших рекламних виробів.
  3. Сюжетне оформлення із залученням декораторів та інших фахівців.

  Компанія Грант спеціалізується на перших двох варіантах.

  Обклеювання вітрин.
  Інформація про знижки, новинки, бренди, сезонні зміни – наноситься за допомогою пвх плівок – найпоширеніша серія Oracal виробника Orafol. Зображення зазвичай отримують способом широкоформатного друку – також для захисту від довкілля їх можна ламінувати – тоді термін служби значно збільшується. Однокольорові елементи візерунки та літери одержують за допомогою плоттерного різання.
  Плівку можна наносити на скляні вітрини як зовні так і зсередини. Вартість поклейки розраховується за м2 і враховує складність та підготовленість поверхні.

  Де замовити проект оформлення вітрини в Одесі?

  Якщо ви хочете дизайн проект оформлення вітрини магазину,
  краще довірити цей процес професіоналам. Наша рекламна агенція в Одесі допоможе Вам оформити вітрину Вашого магазину, кафе ресторану або іншого закладу з урахуванням ваших вимог та побажань.

  Для нас немає неможливого. Однаково красиво та ефективно здійснимо:

  1. Оформлення вітрин господарського магазину
  2. Оформлення вітрини дитячого магазину.
  3. Оформлення вітрини магазину одягу.
  4. Оформлення вітрин в аптеці.
  5. Оформлення вітрин бутіка

  Ми здійснимо попередню оцінку наявної площі вітрини та виміряємо відстань між майбутніми експозиціями, а також оптимально та актуально розмістимо рекламу на Вашій вітрині для того, щоб ви змогли залучити більшу кількість клієнтів.
  У своїй роботі ми використовуємо лише сучасні матеріали та елементи, які дозволяють створити унікальне та якісне оформлення вітрин не лише з урахуванням їхньої привабливості, а й довговічної експлуатації їх використання. Наші дизайнери допоможуть розробити неповторний стиль оформлення для вашої вітрини з урахуванням Ваших побажань, а також так, щоб майбутня реклама гармоніювала з фасадом іншої будівлі.
  Замовляйте оформлення вітрин у нашій компанії та ви отримаєте унікальні дизайнерські рішення за вигідною ціною.

  dsc  scaled
  izobrazhenie viber