Главная страница » Внутрішня реклама » Інтер’єрні вивіски

Інтер’єрні вивіски

Інтер’єрні вивіски

Перше, з чим Ви стикаєтеся, входячи в офіс – інтер’єрні вивіски. Інтер’єрна вивіска – це те, що перше побачать Ваші клієнти і відвідувачі. Можна сказати, то вони – обличчя Вашої компанії. Вивіски інформують нас про компанію, про навігацію усередині офісу або розташування у будівлі тих або інших компаній, кабінетів, підприємств магазинів, відділів.

Також інтер’єрні вивіски можуть служити в рекламних цілях. Мета таких вивісок – залучення додаткових покупців, клієнтів, партнерів, вказівка наявність і розміри знижок і акцій. Високоефективні компанії замовляють внутрішні вивіски, тому що за порівняно невеликий бюджет, Ви стаєте володарем одним з найбільш ефективних бюджетних маркетингових прийомів.

Интерьерная вывеска Femme
Вывеска Maristella restaurant

Інтер’єрні вивіски, як правило, виконуються у вигляді об’ємних букв з композиту, акрилу, ПВХ, нержавіючої сталі, не світлових букв, букв з підсвічуванням контражуром. Дуже часто для більшого ефекту, у виробництві інтер’єрних вивісок використовується світлодіодне підсвічування. Особливу специфіку в якості інтер’єрних вивісок, несе в собі гнучкий неон. Це не повторювана яскравість світла, соковитість кольору, що незамінне в розважальних закладах, а також нічних клубах. Наша компанія займається виготовленням інтер’єрних вивісок будь-якої складності та комбінуванні матеріалів.

Замовити інтер’єрні вивіски Ви можете, заповнивши форму зворотного зв’язку, або звернувшись до нас по телефону або e – mail, вказаним нижче.

Замовте Інтер’єрні вивіски прямо зараз