Главная страница » Брендування авто

Брендування авто

izobrazhenie viber

Брендування авто-один з варіантів зовнішньої реклами.

Автомобіль в сучасному світі використовується не тільки як засіб для приватного пересування, але і в комерційних цілях. Автомобілі різного типу використовуються для перевезення людей (таксі), а також для перевезення різних товарів та продуктів (служби доставки). У цьому випадку брендування автомобіля плівкою є затребуваною послугою таких варіантів авто. Багато популярних фірм таксі, виробники товарів, кафе, ресторани використовують для своїх автомобілів обклеювання плівкою для того, щоб надати їм унікального вигляду, який відповідає бренду компанії. Так, брендування автомобілів під таксі залучить велику кількість клієнтів.

Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору рекламного рішення
  Брендування автомобіля: обклеювання плівкою.

  Брендування автомобілів в Одесі – це процес нанесення на кузов транспортних засобів плівки з назвами та логотипами фірм, будь-які інші зображення, витримані у кольоровій гамі компанії. Нанесення плівки це процедура абсолютно безпечна для кузова автомобілів, водіїв, пасажирів та оточуючих людей. За бажання зображення легко знімається. Брендувати транспортний засіб можна багато разів.
  Перед тим, як здійснити процес брендування авто, необхідно:

  1. Визначити, які цілі слід переслідувати.
  2. Виявити послуги, які надають тій чи іншій організації для створення унікального дизайну.
  3. Вибрати потрібний розмір для майбутнього логотипу на авто.
  4. Ретельно розробити усі елементи дизайну.
  5. Виготовити зображення, яке наноситься на спеціальну плівку.
  6. Обклеїти готовим продуктом наявне авто.
  o

  Галерея робіт

  izobrazhenie viber
  bbbeceddfdd
  Для чого потрібне брендування машини?

  Брендування автомобіля обов’язково має бути незабутнім і викликати позитивні емоції у оточуючих.
  Брендування автомобіля має бути виконане якісним матеріалом та містити інформацію про компанію. Інформація має бути зрозуміла цільовій аудиторії.
  Брендування автомобіля в Одесі дає можливість робити безкоштовну рекламну компанію, не несучи істотних витрат.
  Брендування автомобіля – це додаткова
  захист транспортного засобу, так як для брендування застосовується дуже міцна плівка, яка може запобігати появі подряпин.
  Сучасні технології брендування автомобіля дають можливість швидко змінювати нанесену на кузов автомобіля рекламну інформацію.

  Виготовлення реклами на авто: швидко та якісно.

  Для тих компаній, фірм та приватних підприємців, хто хоче брендувати свій автомобіль, наша рекламна агенція в Одесі пропонує свої послуги. Ми грамотно та якісно розробимо дизайн брендування автомобіля, з урахуванням Ваших побажань та вимог. Для обклеювання машин плівкою ми використовуємо лише якісні матеріали. Наша послуга брендування авто допоможе підвищити впізнаваність Вашої компанії та привернути увагу потенційних клієнтів.