img

Рекламний штендер – популярний вид зовнішньої реклами в Одесі.

Якщо Ви шукаєте доступний і демократичний варіант зовнішньої реклами, то мимохідь або штендер – це те, що Вам необхідно.
Мимохідь або штендер – це найпростіша рекламна конструкція, яка виставляється біля входу і несе в собі деяку інформацію чи оголошення. Розрахована така реклама на людей, що проходять, і ставиться зазвичай в пішохідній зоні, або прямо біля входу.

Така рекламна конструкція як штендер є незамінною в міських умовах, де торгова точка розташована поза прямою зоною видимості потенційних клієнтів, а також для додаткового привернення уваги перехожих. Відповідно до статистичних даних людина концентрує свою увагу перед собою, тому ймовірність того, що клієнт зверне увагу на мимохід набагато вище ніж у разі використання в якості основної реклами – вивіски.

Багато торгових точок використовують як звичайні інформаційні мимохідь так і окремі ростові фігури, які набагато ефективніше привертають увагу покупця. Також на мимохіді можуть бути розташовані електронне табло, рядки, що біжать, таким видом реклами користуються відділення банків, пункти обміну валют, нотаріальні контори. Так як мимохідь є переносною рекламною конструкцією і не потребує стаціонарної установки його можна використовувати в жвавих місцях де неможливо встановити вивіску або рекламний пілон.

Замовте Мимохідь прямо зараз
  Особливості конструкції рекламного штендера:

  1. Конструкція компактна, легко може бути транспортована в складеному вигляді;
  2.Мимоходи (штендери) мобільні, що дозволяє їх легко переміщати з об’єкта на об’єкт;
  3. Штендери (мимоходи) мають невелику вагу конструкції, яка досягається застосуванням спеціальних легких матеріалів;
  4. Ці рекламні установки дуже довговічні, це дозволяє, якось купивши штендер, застосовувати його багато років; Також конструкція часто дозволяє легко змінювати інформацію на мимохіді.
  5. Мимоходи (штендери) стійкі до шкідливих впливів вітру, опадів та частої зміни погоди;
  6. Стійка конструкція у вигляді опори внизу дає можливість стенду триматися за негоди.

  Мимоходы
  Мимоходы

  Види мимохідь:

  • Книга (А – образний)
  • Т – образний мимохідь
  • Ростова фігура
  • Мимохідь з напівстаціонарним кріпленням
  • Мимохідь – крейдяна дошка


   Приклади даних конструкцій можна побачити в нашій Галереї робіт або отримати безкоштовну консультацію спеціаліста РПК Грант.

  Де замовити штендер за вигідною ціною та високою якістю в Одесі?

  Якщо Вам потрібна дошка штендер, яка буде довговічна в експлуатації та мати привабливий вигляд, зробити це можна у нашому рекламному агентстві. У нас Ви можете замовити виготовлення штендерів відмінної якості та за привабливою ціною. Ми здійснюємо виготовлення рекламного штендера із застосуванням сучасних технологій та надійних матеріалів.
  Стандартний мимохід має розмір 800х600 мм. та 1200х800 мм.